воскресенье, 26 апреля 2020 г.



«Всеосвіта Весна – 2020»

Нам випала нагода прийняти участь в олімпіаді у непростий час – час тривалого карантину.

Ми – цілеспрямовані, впевнені, талановиті, різні, яскраві, неординарні. Ми – 1-В. Ми – родина. Ми прагнемо розвиватися та самовдосконалюватися.



суббота, 25 апреля 2020 г.

ПОНЕДІЛОК 27.04
Математика с. 113
Каліграфічна хвилинка



Математичний диктант


Запишіть число, яке містить:
1д.   5д.   9 д.  10д.   7д.  6 од.



Завдання № 2
  - Чи можна виконувати вимірювання різними мірками? (Так, можна користуватися різними мірками — короткими, довгими.)
 - Спробуйте виміряти довжину поданого в завданні відрізка АВ різними мірками. (Учні мають зазначити: чим довша мірка, тим менше число мірок укладається на довжині даного відрізка.)
- Отже, результат вимірювання довжини відрізка залежить від обраної мірки.
Завдання № 3 (усно)
-       Яку одиницю довжини ви знаєте? (1 сантиметр.)
-        Чи зручно, використовуючи модель сантиметра, виміряти довжину ноутбука? (Ні, потрібна велика кількість мірок — сантиметрів.)
-        Що слід зробити в цьому випадку? (Узяти довшу мірку.)
-        Чи можна за одиницю довжини прийняти довший, ніж 1 см, відрізок? (Так)
-        Що ми робили, коли треба було полічити велику кількість предметів? (Ми при лічбі групували предмети парами, трійками... десятками.)
-        Так само 10 окремих сантиметрів замінимо новою одиницею вимірювання довжини — 1 дециметром!
Завдання № 4
-       Так само як 10 окремих одиниць заміняють десятком, так і 10 окремих сантиметрів заміняють дециметром.
-       Розгляньте записи в першому стовпчику. Що в них спільного? (Числа однакові, однак у верхньому ряді число десятків замінили одиницями, а в нижньому число дециметрів замінили сантиметрами.)
-       Розглянемо другий стовпчик. 5 д. — це 50 одиниць, у 5 дм буде стільки сантиметрів, скільки одиниць у 5 десятках, — 50 см.
-       Отже, доходимо висновку: сантиметрів буде стільки, скільки одиниць у даному числі десятків.
Завдання № 5
- Розгляньте записи в першому стовпчику. Що в них спільного? (Числа однакові, однак у верхньому ряді число одиниць подано в десятках, а в нижньому число сантиметрів подано в дециметрах.)
- 40 од. — це 4 десятків, у 40 см буде стільки дециметрів, скільки десятків у 40 одиницях, — 4 дм. Доходимо висновку: дециметрів буде стільки, скільки десятків у даному числі сантиметрів...

Пограй з користю


Сделано на Padlet

Читання с.104 - 105
Розчитування



Робота з підручником



Завдання для цікавої перерви
Пройди лабіринт




Письмо "Розпізнавання слів, які відповідають на питання який? яка? яке? які?"
Переглянь відео по темі уроку



Письмо 27.04, an interactive worksheet by olga22
liveworksheets.com

Пограй з користю


среда, 22 апреля 2020 г.

Офіційно, починаючи з 2010-го року в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий День — Всесвітній день Матері-Землі, який відзначається 22-го квітня.


Перегляньте мультфільм


  • Що вас здивувало у побаченому мультфільмі?
  • До чого закликає цей мультфільм? Чому ви так вирішили?
 Прочитайте текст
«Як повернути посмішку Землі»

 У давні часи на Землі світило сонечко, синіло небо, буяла зелень дерев, у лісах щебетали пташки і полювали тварини. Не було тільки людей. Коли перші люди з’явились на Землі, вона зраділа, сподіваючись, що нові мешканці будуть розумними і добрими господарями. Земля щедро дарувала їжу, напувала водою з джерел і річок,давала домівку в затишних печерах.

 З часом людей ставало все більше. Задля свого комфорту люди навчилися виплавляти метали й робити з них знаряддя праці та зброю, будувати гігантські заводи та електричні станції, зводити міста й підкоряти космічний простір.

 З тривогою планета спостерігала за тим, як квітучі долини  перетворювалися на сміттєзвалища, а мільйони труб викидали у синє небо отруйні дими. Налякана страшними змінами, Земля намагалася привернути увагу людей до своїх проблем кислотними дощами, озоновими дірками, землетрусами, цунамі, змінами клімату.

 Надія виправити заподіяне з’явилася, коли почали захищати Землю екологи — люди, стурбовані змінами у навколишньому середовищі. Їх підтримали мільйони людей у різних країнах світу, які стали на шлях стійкого гармонійного розвитку, щоб повернути обличчю Землі щасливу посмішку.
   Прихильники стійкого розвитку прагнуть жити так, щоб не шкодити планеті, заощаджувати її ресурси, дбати про своє майбутнє та долю майбутніх поколінь мешканців Землі.
 Хотілось би, щоб і ти особисто відчув, яке це прекрасне почуття: робити хорошу справу, бути поруч зі своїми однодумцями і друзями, повертаючи планеті щастя. Запрошуємо тебе до нашого кола — кола друзів Землі.

12 фактів про планету Земля та цікаві географічні дослідження 






вторник, 7 апреля 2020 г.

ФОКУСИ - МОКУСИ

  Після опрацювання  тексту "Фокус - мокус"  Дмитра Чередниченка, мої учні теж вирішили спробувати себе у ролі чарівників та продемонструвати свої фокуси.)))) І ось,  що у нас вийшло!

Фокус від Белявського Ростислава



Фокус від Охріменка Савелія



Фокус від Завальнюк Діани


Фокус від Охріменка Савелія



Фокус від Гетти Анни



Фокус від Русу Андрія



четверг, 2 апреля 2020 г.

Поради учням

2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про аутизм


Ми всі - дуже різні. Бачимо і сприймаємо світ по-різному. І дуже важливо поширювати цю інформацію у суспільстві - особливо доносити її дітям.
Сьогодні, у День поширення інформації про аутизм, закликаємо вас подивитися це чарівне відео всією родиною. Поговорити про нашу різність та її силу, про нашу рівноправність!